K20K0C-MD2LFG9-500S
DigiKey raktári szám
1907-K20K0C-MD2LFG9-500S-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
K20K0C-MD2LFG9-500S
Leírás
REC STY K2 SER K SZ 0 2 POS
Gyártói standard átfutási idő
7 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2 pozíciós kör alakú csatlakozó Dugaszolóaljzat, aljzatok Forrcsúcs
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
K20K0C-MD2LFG9-500S modellek
Kategória
Csatlakozóház anyaga
sárgaréz
Gyrt.
Csatlakozóház bevonata
Nikkelezett kromát
Sorozat
Párosított érintkező bevonata
arany
Csomagolás
Ömlesztve
Szín
ezüst
Alkatrész státusza
Aktív
Védettség
IP68 - porálló, vízhatlan
Csatlakozó típusa
Tulajdonságok
Csatlakozóház, törésgátló
Pozíciók száma
2
Árnyékolás
Csatlakozó mérete (betét)
0
Kábelátmérő
0,177" ~ 0,197" (4,50mm ~ 5,00mm)
Rögzítés módja
Lengő (soros)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 120°C