K11K0C-P03LPH0-5000 nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
3 pozíciós kör alakú csatlakozó Dugaszolóaljzat, aljzatok Forrcsúcs
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
K11K0
Mini-Snap® L and K Series
K11K0C-P03LPH0-5000
DigiKey raktári szám
1907-1222-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
K11K0C-P03LPH0-5000
Leírás
CONN RCPT FMALE 3P GOLD SLDR CUP
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
K11K0C-P03LPH0-5000 modellek
Kategória
Csatlakozóház bevonata
Nikkelezett kromát
Gyrt.
Párosított érintkező bevonata
arany
Sorozat
Szín
ezüst
Csomagolás
Ömlesztve
Védettség
IP68 - porálló, vízhatlan
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
Csatlakozóház
Csatlakozó típusa
Névleges áram (Amper)
12A
Pozíciók száma
3
Kábelátmérő
0,177" ~ 0,197" (4,50mm ~ 5,00mm)
Csatlakozó mérete (betét)
1
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 120°C