K10K0C-P03LJG0-4000
DigiKey raktári szám
1907-1195-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
K10K0C-P03LJG0-4000
Leírás
CONN RCPT FMALE 3P GOLD SLDR CUP
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
3 pozíciós kör alakú csatlakozó Dugaszolóaljzat, aljzatok Forrcsúcs
EDA / CAD modellek
K10K0C-P03LJG0-4000 modellek
Kategória
Csatlakozóház bevonata
Nikkelezett kromát
Gyrt.
Párosított érintkező bevonata
arany
Sorozat
Szín
ezüst
Csomagolás
Ömlesztve
Védettség
IP68 - porálló, vízhatlan
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
Csatlakozóház
Csatlakozó típusa
Névleges áram (Amper)
7,5A
Pozíciók száma
3
Kábelátmérő
0,138" ~ 0,157" (3,50mm ~ 4,00mm)
Csatlakozó mérete (betét)
0
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 120°C