K10F1C-P05LFG0-5000
DigiKey raktári szám
1907-1187-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
K10F1C-P05LFG0-5000
Leírás
CONN RCPT FMALE 5P GOLD SLDR CUP
Részletes leírás
5 pozíciós kör alakú csatlakozó Dugaszolóaljzat, aljzatok Forrcsúcs
Pozíciók száma
5
Névleges áram (Amper)
7,5A
Kábelátmérő
0,177" ~ 0,197" (4,50mm ~ 5,00mm)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 120°C