K10F1C-P05LFG0-4000
DigiKey raktári szám
1907-1185-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
K10F1C-P05LFG0-4000
Leírás
CONN RCPT FMALE 5P GOLD SLDR CUP
Részletes leírás
5 pozíciós kör alakú csatlakozó Dugaszolóaljzat, aljzatok Forrcsúcs
Pozíciók száma
5
Névleges áram (Amper)
7,5A
Kábelátmérő
0,138" ~ 0,157" (3,50mm ~ 4,00mm)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 120°C