RK055HDMIPI4MA0
DigiKey raktári szám
568-RK055HDMIPI4MA0-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RK055HDMIPI4MA0
Leírás
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 5.5"
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
kapacitív Grafikus LCD kijelző modul Közvetett piros, zöld, Kék (RGB) TFT - színes MIPI 5,5" (139,70mm) 1280 x 720
Kategória
Kijelző mérete
68,04mm Sz. x 120,96mm M.
Gyártó
NXP USA Inc.
Háttérvilágítás
LED
Csomagolás
Ömlesztve
Felbontás
1280 x 720
Alkatrész státusza
Aktív
Interfész
MIPI
Kijelző típusa
TFT - színes
Vezérlő típusa
GT911, RM68200
Kijelzési mód
Közvetett
Színskála
piros, zöld, Kék (RGB)
Érintőképernyő
kapacitív
Pontok közötti távolság
0,09mm Sz. x 0,03mm M.
Képernyőátló
5,5" (139,70mm)