NX3L4051PW-Q100J
DigiKey raktári szám
568-12394-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
568-12394-1-ND - Vágott szalag (CT)
568-12394-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
NX3L4051PW-Q100J
Leírás
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1 áramkörös kapcsoló IC 8:01 750mohm 16-TSSOP
Kategória
Töltéslöket
15pC
Gyártó
NXP USA Inc.
Csatorna kapacitás (CS(off), CD(off))
35pF
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Max. szivárgási áram (IS(off))
10nA
Alkatrész státusza
Aktív
Áthallás
-90dB / 100kHz
Multiplexer / demultiplexer áramkör
8:01
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TA)
Áramkörök száma
1
Típusjelölés
autóipar
Max. ellenállás bekapcsolt állapotban
750mohm
Minősítés
AEC-Q100
Csatornák közötti eltérés (ΔRon)
70mohm
Rögzítés módja
Felületszerelt
Tápfeszültség (U+)
1,4V ~ 4,3V
Tokozás
16-TSSOP (0,173", 4,40mm széles)
Kapcsolási idő (Ton, Toff) (max.)
45ns, 25ns
Gyártói tokozás
16-TSSOP
-3dB sávszélesség
15MHz