MRFE6VP5150NR1
DigiKey raktári szám
MRFE6VP5150NR1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
MRFE6VP5150NR1CT-ND - Vágott szalag (CT)
MRFE6VP5150NR1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MRFE6VP5150NR1
Leírás
RF MOSFET LDMOS 50V TO270-4
Vevői azonosító
Részletes leírás
RF Mosfet 50 V 100 mA 230MHz 26,1dB 150W TO-270 WB-4
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MRFE6VP5150NR1 modellek
Kategória
Üzemi feszültség
50 V
Gyártó
NXP USA Inc.
Üzemi áram
100 mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Kimeneti teljesítmény
150W
Alkatrész státusza
Hamarosan már nem vásárolható
Névleges feszültség
133 V
Technológia
LDMOS
Rögzítés módja
Felületszerelt
Konfiguráció
kettős
Tokozás
TO-270AB
Frekvencia
230MHz