MRF101AN
DigiKey raktári szám
568-14751-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MRF101AN
Leírás
RF MOSFET LDMOS 50V TO220-3
Vevői azonosító
Részletes leírás
RF Mosfet 50 V 100 mA 1,8MHz ~ 250MHz 21,1dB 115W TO-220-3
Kategória
Névleges áram (Amper)
10µA
Gyártó
NXP USA Inc.
Üzemi áram
100 mA
Csomagolás
Csőtár
Kimeneti teljesítmény
115W
Alkatrész státusza
Hamarosan már nem vásárolható
Névleges feszültség
133 V
Technológia
LDMOS
Tokozás
TO-220-3
Frekvencia
1,8MHz ~ 250MHz
Gyártói tokozás
TO-220-3
Erősítés
21,1dB
Alap típusszám
Üzemi feszültség
50 V