MKL36Z256VLH4
DigiKey raktári szám
MKL36Z256VLH4-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MKL36Z256VLH4
Leírás
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 64LQFP
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
ARM® Cortex®-M0+ Kinetis KL3 Mikrovezérlő IC 32 bites 48MHz 256KB (256K x 8) FLASH 64-LQFP (10x10)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MKL36Z256VLH4 modellek
Kategória
Programmemória mérete
Gyrt.
Programmemória típusa
FLASH
Sorozat
RAM mérete
32K x 8
Csomagolás
Tálca
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
1,71V ~ 3,6V
Alkatrész státusza
Aktív
Adatátalakítók
A/D - 16bit; D/A - 12bit
DigiKey által programozható
Nem ellenőrizve
Oszcillátor típusa
belső
Főprocesszor
ARM® Cortex®-M0+
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C (TA)
Mag mérete
32 bites
Rögzítés módja
Felületszerelt
Sebesség
48MHz