MCIMX6S5DVM10AB
DigiKey raktári szám
MCIMX6S5DVM10AB-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MCIMX6S5DVM10AB
Leírás
IC MPU I.MX6S 1.0GHZ 624MAPBGA
Vevői azonosító
Részletes leírás
ARM® Cortex®-A9 Mikroprocesszor IC i.MX6S 1 magos, 32bit 1,0GHz 624-MAPBGA (21x21)
Kategória
Kijelző és interfész vezérlők
billentyűzet, LCD
Gyártó
NXP USA Inc.
Ethernet
10/100/1000Mbps (1)
Sorozat
USB
USB 2.0 + PHY (4)
Csomagolás
Tálca
I/O feszültség
1,8V, 2,5V, 2,8V, 3,3V
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 95°C (TJ)
Főprocesszor
ARM® Cortex®-A9
Biztonsági funkciók
Magok száma / adatsín mérete
1 magos, 32bit
Rögzítés módja
Felületszerelt
Sebesség
1,0GHz