LPC54607J512ET180E
DigiKey raktári szám
568-13369-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LPC54607J512ET180E
Leírás
IC MCU 32BIT 512KB FLSH 180TFBGA
Részletes leírás
ARM® Cortex®-M4 LPC546xx Mikrovezérlő IC 32 bites 180MHz 512KB (512K x 8) FLASH 180-TFBGA (12x12)
RAM mérete
200K x 8
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
1,71V ~ 3,6V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C (TA)
Sebesség
180MHz