LPC54606J256ET180E megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
NXP USA Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
ARM® Cortex®-M4 LPC546xx Mikrovezérlő IC 32 bites 180MHz 256KB (256K x 8) FLASH 180-TFBGA (12x12)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
LPC54606J256ET180E
DigiKey raktári szám
568-13366-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LPC54606J256ET180E
Leírás
IC MCU 32BIT 256KB FLSH 180TFBGA
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Programmemória mérete
Gyrt.
Programmemória típusa
FLASH
Sorozat
EEPROM mérete
16K x 8
Csomagolás
Tálca
RAM mérete
136K x 8
Alkatrész státusza
Aktív
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
1,71V ~ 3,6V
DigiKey által programozható
Nem ellenőrizve
Adatátalakítók
A/D 12x12b
Főprocesszor
ARM® Cortex®-M4
Oszcillátor típusa
belső
Mag mérete
32 bites
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C (TA)
Sebesség
180MHz