LCD-PAR-S035
DigiKey raktári szám
568-LCD-PAR-S035-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LCD-PAR-S035
Leírás
GRAPHIC DISPLAY TFT - 3.5"
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
kapacitív Grafikus LCD kijelző modul Közvetett TFT - színes, IPS (In-Plane Switching) I2C, párhuzamos, 8/16 bites, SPI 3,5" (88,90mm) 480 x 320 (HVGA)
Kategória
Kijelzési mód
Közvetett
Gyártó
NXP USA Inc.
Érintőképernyő
kapacitív
Csomagolás
Ömlesztve
Képernyőátló
3,5" (88,90mm)