NRF54L10-QFAA-R
DigiKey raktári szám
4823-NRF54L10-QFAA-RTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
4823-NRF54L10-QFAA-RCT-ND - Vágott szalag (CT)
4823-NRF54L10-QFAA-RDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
NRF54L10-QFAA-R
Leírás
IC RF TXRX+MCU
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
IC RF TxRx + MCU 802.15.4, Bluetooth Bluetooth v6.0, Matter, Thread 48-VFQFN szabadon lévő kontaktus
Kategória
Memória mérete
1MB Flash, 192kB RAM
Gyrt.
Soros interfészek
GPIO, I2C, I2S, SPI, UART
Sorozat
GPIO
31
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tápfeszültség
1,7V ~ 3,6V
Alkatrész státusza
Aktív
Vételi áram
3,2mA
Típus
TxRx + MCU
Adási áram
5mA ~ 10mA
RF család / szabvány
802.15.4, Bluetooth
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C (TA)