NRF24LE1-O17Q48-R
DigiKey raktári szám
NRF24LE1-O17Q48-R-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
NRF24LE1-O17Q48-R
Leírás
IC RF TXRX+MCU ISM>1GHZ 48QFN
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
IC RF TxRx + MCU Általános ISM > 1GHz 2,4GHz 48-VFQFN szabadon lévő kontaktus
Kategória
Memória mérete
16kB OTP, 1kB SRAM
Gyrt.
Soros interfészek
I2C, SPI, UART
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
GPIO
32
Tápfeszültség
1,9V ~ 3,6V
Vételi áram
12,4mA ~ 13,3mA
Típus
TxRx + MCU
Adási áram
6,8mA ~ 11,1mA
RF család / szabvány
Általános ISM > 1GHz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C