NRF24LE1-F16Q32-R7
DigiKey raktári szám
NRF24LE1-F16Q32-R7-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
NRF24LE1-F16Q32-R7
Leírás
IC RF TXRX+MCU ISM>1GHZ 32QFN
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
IC RF TxRx + MCU Általános ISM > 1GHz 2,4GHz 32-VFQFN szabadon lévő kontaktus
Kategória
Memória mérete
16kB Flash, 1kB SRAM
Gyrt.
Soros interfészek
I2C, JTAG, SPI, UART
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
GPIO
15
Tápfeszültség
1,9V ~ 3,6V
Vételi áram
12,4mA ~ 13,3mA
Típus
TxRx + MCU
Adási áram
6,8mA ~ 11,1mA
RF család / szabvány
Általános ISM > 1GHz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C