NRF24AP2-8CHQ32-R
DigiKey raktári szám
NRF24AP2-8CHQ32-R-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
NRF24AP2-8CHQ32-R
Leírás
IC RF TXRX ISM>1GHZ 32QFN
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
IC RF Csak TxRx Általános ISM > 1GHz ANT™ 2,4GHz 32-VFQFN szabadon lévő kontaktus
Kategória
Kimeneti teljesítmény
0dBm
Gyrt.
Érzékenység
-85dBm
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Soros interfészek
USART
Tápfeszültség
1,9V ~ 3,6V
Vételi áram
17mA
Típus
Csak TxRx
Adási áram
11mA ~ 15mA
RF család / szabvány
Általános ISM > 1GHz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C