182-025-113R561
DigiKey raktári szám
182-025-113R561-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
182-025-113R561
Leírás
CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
25 Pozíció D-Sub dugó, tűsorok csatlakozó
Kategória
Végződtetés
forraszanyag
Gyrt.
Csatlakozóház anyaga, bevonata
Acél, nikkelezett
Sorozat
Érintkező bevonata
arany
Csomagolás
Tálca
Érintkező bevonatának vastagsága
Flash
Alkatrész státusza
Aktív
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Csatlakozási szabvány
Névleges áram (Amper)
5A
Csatlakozó típusa
dugó, tűsorok
Hátlaptól mért távolság
0,318" (8,08mm)
Pozíciók száma
Tulajdonságok
rögzítőpecek (panelhez), földelőhornyok
Sorok száma
2
Szín
fekete
Rögzítés módja
Dielektrikum anyaga
Poliamid (PA9T), Nejlon 9T
Csatlakozó mérete, tűkiosztása
3 (DB, B)
Érintkező anyaga
sárgaréz
Érintkező típusa
Jel
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C