182-015-213R561
DigiKey raktári szám
182-015-213R561-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
182-015-213R561
Leírás
CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
15 Pozíció D-Sub Dugaszolóaljzat, aljzatok csatlakozó
Kategória
Végződtetés
forraszanyag
Gyrt.
Csatlakozóház anyaga, bevonata
Acél, nikkelezett
Sorozat
Érintkező bevonata
arany
Csomagolás
Tálca
Érintkező bevonatának vastagsága
Flash
Alkatrész státusza
Aktív
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Csatlakozási szabvány
Névleges áram (Amper)
5A
Csatlakozó típusa
Dugaszolóaljzat, aljzatok
Hátlaptól mért távolság
0,318" (8,08mm)
Pozíciók száma
Tulajdonságok
rögzítőpecek (panelhez)
Sorok száma
2
Szín
fekete
Rögzítés módja
Dielektrikum anyaga
Poliamid (PA9T), Nejlon 9T
Csatlakozó mérete, tűkiosztása
2 (DA, A)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C