175-037-112R151
DigiKey raktári szám
175-137MA-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
175-037-112R151
Leírás
CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER
Vevői azonosító
Részletes leírás
37 Pozíció D-Sub dugó, tűsorok csatlakozó
Kategória
Csatlakozóház anyaga, bevonata
Acél, ónbevonatú
Gyrt.
Érintkező bevonata
arany
Sorozat
Érintkező bevonatának vastagsága
Flash
Csomagolás
Tálca
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Alkatrész státusza
Elavult
Névleges áram (Amper)
5A
Csatlakozási szabvány
Hátlaptól mért távolság
0,454" (11,53mm)
Csatlakozó típusa
dugó, tűsorok
Tulajdonságok
földelőhornyok, tartóelemek
Pozíciók száma
Szín
bézs
Sorok száma
2
Érintkező kialakítása
Megmunkált
Rögzítés módja
Dielektrikum anyaga
polibutilén-tereftalát (PBT), Poliészter
Csatlakozó mérete, tűkiosztása
4 (DC, C)
Érintkező anyaga
sárgaréz
Érintkező típusa
Jel
Üzemi hőmérséklet
-50°C ~ 100°C