172-050-143R011
DigiKey raktári szám
37-172-050-143R011-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
172-050-143R011
Leírás
CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT WW
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
50 Pozíció D-Sub dugó, tűsorok csatlakozó
Kategória
Elsődleges anyag
fém
Gyrt.
Csatlakozóház anyaga, bevonata
Acél, nikkelezett
Sorozat
Érintkező bevonata
arany
Csomagolás
Tálca
Érintkező bevonatának vastagsága
Flash
Alkatrész státusza
Aktív
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Csatlakozási szabvány
Névleges áram (Amper)
5A
Csatlakozó típusa
dugó, tűsorok
Tulajdonságok
földelőhornyok
Pozíciók száma
Névleges feszültség
500V
Sorok száma
3
Szín
bézs
Rögzítés módja
Érintkező kialakítása
Megmunkált
Csatlakozó mérete, tűkiosztása
5 (DD, D)
Dielektrikum anyaga
Poliamid (PA6T), Nejlon 6T
Érintkező típusa
Jel
Érintkező anyaga
sárgaréz
Perem kialakítása
NYÁK felőli oldal (4-40)
Üzemi hőmérséklet
-50°C ~ 100°C