15050VA-24R-EA-00
DigiKey raktári szám
12-15050VA-24R-EA-00-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
15050VA-24R-EA-00
Leírás
FAN AXIAL 172.7X50.8MM 24VDC
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Ventilátor Axiális 24VDC Négyszögletes/kerek - 172,7mm H. x 150mm M. Golyó 346,1CFM (9,69m³/perc) 2 vezeték
Kategória
Tulajdonságok
automatikus újraindítás
Gyrt.
Zaj
68.0dB
Sorozat
Teljesítmény (Watt)
43.2 W
Csomagolás
Ömlesztve
RPM
Alkatrész státusza
Aktív
Végződtetés
2 vezeték
Névleges feszültség
Védettség
Méretek
Négyszögletes/kerek - 172,7mm H. x 150mm M.
Üzemi hőmérséklet
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Szélesség
50,80mm
Névleges áram (Amper)
1,80A
Légáramlás
346,1CFM (9,69m³/perc)
Feszültségtartomány
18 ~ 26,4VDC
Statikus nyomás
1,250inH2O (312,0Pa)
Keret anyaga
alumínium
Csapágy típusa
Golyó
Lapát anyaga
műanyag
Ventilátor típusa
Élettartam / hőmérséklet
100000 óra / 25°C