15050VA-24N-ET-00
DigiKey raktári szám
12-15050VA-24N-ET-00-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
15050VA-24N-ET-00
Leírás
FAN AXIAL 172.7X50.8MM 24VDC
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Ventilátor Axiális 24VDC Négyszögletes/kerek - 172,7mm H. x 150mm M. Golyó 261,3 CFM (7,32m³/perc) 3 vezeték
Kategória
Tulajdonságok
automatikus újraindítás, fordulatszámmérő (tachométer)
Gyrt.
Zaj
60.0dB
Sorozat
Teljesítmény (Watt)
21.6 W
Csomagolás
Ömlesztve
RPM
Alkatrész státusza
Aktív
Végződtetés
3 vezeték
Névleges feszültség
Üzemi hőmérséklet
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Méretek
Négyszögletes/kerek - 172,7mm H. x 150mm M.
Névleges áram (Amper)
0,900A
Szélesség
50,80mm
Feszültségtartomány
18 ~ 26,4VDC
Légáramlás
261,3 CFM (7,32m³/perc)
Keret anyaga
alumínium
Statikus nyomás
0,735inH2O (183,1Pa)
Lapát anyaga
műanyag
Csapágy típusa
Golyó
Élettartam / hőmérséklet
100000 óra / 25°C