15038PB-A1L-GP-00
DigiKey raktári szám
12-15038PB-A1L-GP-00-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
15038PB-A1L-GP-00
Leírás
FAN 150MM X 172MM X 38MM 115VAC
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Ventilátor Axiális 115VAC Négyszögletes/kerek - 172mm H. x 150mm M. Golyó 212,0CFM (5,94m³/perc) 3 csatlakozó
Kategória
Ventilátor típusa
Axiális
Gyártó
NMB Technologies Corporation
Tulajdonságok
hőmegszakító (TOP)
Sorozat
Zaj
56.0dB
Csomagolás
Ömlesztve
Teljesítmény (Watt)
32,00W
Alkatrész státusza
Aktív
RPM
3200ford./perc
Névleges feszültség
115VAC
Végződtetés
3 csatlakozó
Méretek
Négyszögletes/kerek - 172mm H. x 150mm M.
Üzemi hőmérséklet
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Szélesség
38,00mm
Névleges áram (Amper)
0,360A
Légáramlás
212,0CFM (5,94m³/perc)
Keret anyaga
alumínium
Statikus nyomás
0,865inH2O (215,6 Pa)
Lapát anyaga
műanyag
Csapágy típusa
Golyó
Élettartam / hőmérséklet
100000 óra / 25°C