09225SA-12N-EA-D0
DigiKey raktári szám
12-09225SA-12N-EA-D0-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
09225SA-12N-EA-D0
Leírás
FAN AXIAL 92X25MM 12VDC WIRE
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Ventilátor Axiális 12VDC Négyzet - 92mm H. x 92mm M. Golyó 51,2CFM (1,43m³/perc) 2 vezeték
Kategória
Tulajdonságok
automatikus újraindítás
Gyrt.
Zaj
32.0dB
Sorozat
Teljesítmény (Watt)
1.92 W
Csomagolás
Ömlesztve
RPM
Alkatrész státusza
Aktív
Végződtetés
2 vezeték
Névleges feszültség
Üzemi hőmérséklet
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Méretek
Négyzet - 92mm H. x 92mm M.
Névleges áram (Amper)
0,160A
Szélesség
25,00mm
Feszültségtartomány
6 ~ 13,8VDC
Légáramlás
51,2CFM (1,43m³/perc)
Keret anyaga
műanyag
Statikus nyomás
0,180inH2O (44,8Pa)
Lapát anyaga
műanyag
Csapágy típusa
Golyó
Élettartam / hőmérséklet
40000 óra / 60°C