06025SA-24N-AA-D0
DigiKey raktári szám
12-06025SA-24N-AA-D0-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
06025SA-24N-AA-D0
Leírás
FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Ventilátor Axiális 24VDC Négyzet - 60mm H. x 60mm M. Golyó 23,3CFM (0,652m³/perc) 2 vezeték
Kategória
Tulajdonságok
automatikus újraindítás
Gyrt.
Zaj
33.0dB
Sorozat
Teljesítmény (Watt)
1.9 W
Csomagolás
Ömlesztve
RPM
Alkatrész státusza
Aktív
Végződtetés
2 vezeték
Névleges feszültség
Üzemi hőmérséklet
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Méretek
Négyzet - 60mm H. x 60mm M.
Névleges áram (Amper)
0,080A
Szélesség
25,00mm
Feszültségtartomány
12 ~ 27,6VDC
Légáramlás
23,3CFM (0,652m³/perc)
Keret anyaga
műanyag
Statikus nyomás
0,250inH2O (62,3Pa)
Lapát anyaga
műanyag
Csapágy típusa
Golyó
Élettartam / hőmérséklet
40000 óra / 60°C