06015KA-24N-AA-00
DigiKey raktári szám
12-06015KA-24N-AA-00-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
06015KA-24N-AA-00
Leírás
FAN AXIAL 60X15MM 24VDC WIRE
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Ventilátor Axiális 24VDC Négyzet - 60mm H. x 60mm M. Golyó 18,4CFM (0,515m³/perc) 2 vezeték
Kategória
Tulajdonságok
automatikus újraindítás
Gyrt.
Zaj
34.0dB
Sorozat
Teljesítmény (Watt)
2.4 W
Csomagolás
Ömlesztve
RPM
Alkatrész státusza
Aktív
Végződtetés
2 vezeték
Névleges feszültség
Üzemi hőmérséklet
14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C)
Méretek
Négyzet - 60mm H. x 60mm M.
Névleges áram (Amper)
0,100A
Szélesség
15,00mm
Feszültségtartomány
10 ~ 27,6VDC
Légáramlás
18,4CFM (0,515m³/perc)
Keret anyaga
műanyag
Statikus nyomás
0,210inH2O (52,3Pa)
Lapát anyaga
műanyag
Csapágy típusa
Golyó
Élettartam / hőmérséklet
70000 óra / 25°C