04056EA-12V-E6J-8
DigiKey raktári szám
12-04056EA-12V-E6J-8-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
04056EA-12V-E6J-8
Leírás
FAN 40X56MM 12VDC PWM
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Ventilátor Axiális (kettős) 12VDC Négyzet - 40mm H. x 40mm M. Golyó 45,9CFM (1,29m³/perc) 4 vezeték ventilátoronként
Kategória
Tulajdonságok
automatikus újraindítás, PWM-vezérlés, fordulatszámmérő (tachométer)
Gyrt.
Zaj
80,5dB(A)
Sorozat
Teljesítmény (Watt)
60 W
Csomagolás
Doboz
RPM
Alkatrész státusza
Aktív
Végződtetés
4 vezeték ventilátoronként
Névleges feszültség
Üzemi hőmérséklet
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Méretek
Négyzet - 40mm H. x 40mm M.
Tanúsítvány
CE, cURus, VDE
Szélesség
56,00mm
Névleges áram (Amper)
5,00A
Légáramlás
45,9CFM (1,29m³/perc)
Feszültségtartomány
10,8 ~ 13,2VDC
Statikus nyomás
12,500inH2O (3113,5Pa)
Keret anyaga
műanyag
Csapágy típusa
Golyó
Lapát anyaga
műanyag
Ventilátor típusa
Élettartam / hőmérséklet
70000 óra / 40°C