04020VA-12R-AU-01
DigiKey raktári szám
12-04020VA-12R-AU-01-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
04020VA-12R-AU-01
Leírás
40X40X20MM, 12VDC, 12,000 RPM, 1
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Ventilátor Axiális 12VDC Négyzet - 40mm H. x 40mm M. Golyó 13,4CFM (0,375m³/perc) 4 vezeték
Kategória
Tulajdonságok
automatikus újraindítás, PWM-vezérlés, fordulatszámmérő (tachométer)
Gyrt.
Zaj
46.0dB
Sorozat
Teljesítmény (Watt)
3.6 W
Csomagolás
Doboz
RPM
Alkatrész státusza
Aktív
Végződtetés
4 vezeték
Névleges feszültség
Üzemi hőmérséklet
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Méretek
Négyzet - 40mm H. x 40mm M.
Tanúsítvány
CE, cULus, VDE
Szélesség
20,00mm
Névleges áram (Amper)
0,300A
Légáramlás
13,4CFM (0,375m³/perc)
Feszültségtartomány
10,8 ~ 13,2VDC
Statikus nyomás
0,660inH2O (164,4Pa)
Keret anyaga
műanyag
Csapágy típusa
Golyó
Lapát anyaga
műanyag
Ventilátor típusa
Élettartam / hőmérséklet
40000 óra / 60°C