04020VA-12N-AA-00
DigiKey raktári szám
12-04020VA-12N-AA-00-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
04020VA-12N-AA-00
Leírás
FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Ventilátor Axiális 12VDC Négyzet - 40mm H. x 40mm M. Golyó 10,2CFM (0,286m³/perc) 2 vezeték
Kategória
Tulajdonságok
automatikus újraindítás
Gyrt.
Zaj
32,5dB
Sorozat
Teljesítmény (Watt)
1.3 W
Csomagolás
Ömlesztve
RPM
Alkatrész státusza
Aktív
Végződtetés
2 vezeték
Névleges feszültség
Üzemi hőmérséklet
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Méretek
Négyzet - 40mm H. x 40mm M.
Névleges áram (Amper)
0,110A
Szélesség
20,00mm
Feszültségtartomány
7 ~ 13,2VDC
Légáramlás
10,2CFM (0,286m³/perc)
Keret anyaga
műanyag
Statikus nyomás
0,310inH2O (77,2Pa)
Lapát anyaga
műanyag
Csapágy típusa
Golyó
Élettartam / hőmérséklet
100000 óra / 25°C