YB16SKW01-5D12-JB
DigiKey raktári szám
360-2944-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
YB16SKW01-5D12-JB
Leírás
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 125V
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Nyomógombos kapcsoló SPDT standard, megvilágított panelre szerelhető, Elülső
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
YB16SKW01-5D12-JB modellek
Kategória
Működtető elem típusa
Négyzet, Gomb
Gyrt.
Jelölés a működtető elemen
Jelölés nélkül
Sorozat
Működtető elem/sapka színe
Átlátszó (fehér szűrő/diffúzor)
Csomagolás
Tálca
Megvilágítás típusa, színe
LED, borostyánsárga
Alkatrész státusza
Aktív
Megvilágítási feszültség (üzemi)
12VDC
Rögzítés módja
panelre szerelhető, Elülső
Végződtetés módja
Forraszanyag, Gyorscsatlakozó - 0,110" (2,8mm)
Típus
standard, megvilágított
Tulajdonságok
Taktilis visszajelzés
Áramkör
Panelkivágás mérete
Kör alakú - 16,00mm átmérő
Kapcsolási mód
BE-BE
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 50°C
Névleges áram (Amper)
3A (AC/DC)
Mechanikai élettartam
200,000 ciklus
Névleges AC feszültség
125 V
Elektromos élettartam
100,000 ciklus
Névleges DC feszültség
30 V