JWMW11RAA-ND
JWMW11RAA-ND
NKK Switches JWMW Series Rocker Switches | Digi-Key Daily
JWMW11RAA
DigiKey raktári szám
JWMW11RAA-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
JWMW11RAA
Leírás
SWITCH ROCKER SPST 10A 125V
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Billenőkapcsoló SPST (egypólusú, egy áramkörös) 10A (AC/DC) 125 V panelre szerelhető, bepattintós
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
JWMW11RAA modellek
Kategória
Működtető elem/sapka színe
fekete
Gyrt.
Jelölés a működtető elemen
Jelölés nélkül
Sorozat
Végződtetés módja
Forraszanyag, Gyorscsatlakozó - 0,110" (2,8mm)
Csomagolás
Tálca
Védettség
IP67 - porálló, vízhatlan
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
epoxival lezárt csatlakozók
Rögzítés módja
panelre szerelhető, bepattintós
Panelkivágás mérete
Négyszögletes - 25,00mm x 15,40mm
Áramkör
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 85°C
Kapcsolási mód
Tanúsítvány
CSA, UL, VDE
Névleges áram (Amper)
Mechanikai élettartam
25,000 ciklus
Névleges AC feszültség
125 V