FR01KR10P-S
DigiKey raktári szám
360-2206-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FR01KR10P-S
Leírás
SWITCH ROTARY DIP BCD 0.1A 5V
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
DIP kapcsoló BCD 10 Pozíció Furatszerelt Forgó tengellyel Működtető elem 100mA 5VDC
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
FR01KR10P-S modellek
Kategória
Érintkező bevonata
arany
Gyártó
NKK Switches
Lemeztől mért magasság
0,426" (10,82mm)
Sorozat
Rögzítés módja
Furatszerelt
Csomagolás
Csőtár
Végződtetés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Kivezetési raszter
0,100" (2,54mm), teljes
Áramkör
BCD
Mosható
No
Pozíciók száma
10
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 85°C
Névleges áram (Amper)
100mA
Ház anyaga
Poliamid (PA), nejlon, üvegszálas
Névleges feszültség
5VDC
Hossz
0,394" (10,00mm)