ST-5ETW202
DigiKey raktári szám
563-ST-5ETW202TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
563-ST-5ETW202CT-ND - Vágott szalag (CT)
563-ST-5ETW202DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ST-5ETW202
Leírás
TRIMMER 2K OHM 0.25W GW TOP ADJ
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2 kOhms 0,25W, 1/4W sirályszárnyas Felületszerelt Trimmer potenciométer Cermet 14.0 fordulat Fent állítható
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ST-5ETW202 modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Gyártó
Nidec Components
Fordulatok száma
14.0
Sorozat
Potenciométer típusa
Fent állítható
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Ellenállás anyaga
Cermet
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ellenállás
2 kOhms
Végződtetés módja
sirályszárnyas
Teljesítmény (Watt)
0,25W, 1/4W
Méretek
Négyszögletes - 0,236" x 0,169" előlap (6,00mm x 4,30mm)
Tűrés
±10%