ST-4ETB503
DigiKey raktári szám
563-ST-4ETB503TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
563-ST-4ETB503CT-ND - Vágott szalag (CT)
563-ST-4ETB503DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ST-4ETB503
Leírás
TRIMMER 50K OHM 0.25W GW TOP ADJ
Részletes leírás
50 kOhms 0,25W, 1/4W sirályszárnyas Felületszerelt Trimmer potenciométer Cermet 1.0 fordulat Fent állítható
EDA / CAD modellek
ST-4ETB503 modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Ellenállás
50 kOhms
Végződtetés módja
sirályszárnyas
Teljesítmény (Watt)
0,25W, 1/4W
Méretek
Négyszögletes - 0,197" x 0,177" előlap (5,00mm x 4,50mm)
Tűrés
±20%