ST-4ETA202
DigiKey raktári szám
563-ST-4ETA202TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
563-ST-4ETA202CT-ND - Vágott szalag (CT)
563-ST-4ETA202DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ST-4ETA202
Leírás
TRIMMER 2K OHM 0.25W J LEAD TOP
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2 kOhms 0,25W, 1/4W J-kivezetés Felületszerelt Trimmer potenciométer Cermet 1.0 fordulat Fent állítható
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ST-4ETA202 modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Gyártó
Nidec Components
Fordulatok száma
1.0
Sorozat
Potenciométer típusa
Fent állítható
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Ellenállás anyaga
Cermet
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ellenállás
2 kOhms
Végződtetés módja
J-kivezetés
Teljesítmény (Watt)
0,25W, 1/4W
Méretek
Négyszögletes - 0,197" x 0,177" előlap (5,00mm x 4,50mm)
Tűrés
±20%