SS-10-23NP-LE
SS-10-23NP-LE
SS-10-23NP-LE
DigiKey raktári szám
563-1084-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SS-10-23NP-LE
Leírás
SWITCH ROTARY DIP DP3T 0.1A 5V
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
DIP kapcsoló DP3T 3 Pozíció Furatszerelt Forgó tengellyel Működtető elem 100mA 5VDC
Kategória
Érintkező bevonata
arany
Gyártó
Nidec Components
Lemeztől mért magasság
0,535" (13,59mm)
Sorozat
Rögzítés módja
Furatszerelt
Csomagolás
Ömlesztve
Végződtetés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Kivezetési raszter
0,100" (2,54mm), teljes
Áramkör
DP3T
Mosható
Igen
Pozíciók száma
3
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 70°C
Névleges áram (Amper)
100mA
Ház anyaga
polibutilén-tereftalát (PBT)
Névleges feszültség
5VDC
Hossz
0,394" (10,00mm)