SM-42TW503
DigiKey raktári szám
SM-42TW503TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SM-42TW503CT-ND - Vágott szalag (CT)
SM-42TW503DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SM-42TW503
Leírás
TRIMMER 50K OHM 0.25W J LEAD TOP
Részletes leírás
50 kOhms 0,25W, 1/4W J-kivezetés Felületszerelt Trimmer potenciométer Cermet 11.0 fordulat Fent állítható
EDA / CAD modellek
SM-42TW503 modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Ellenállás
50 kOhms
Teljesítmény (Watt)
0,25W, 1/4W
Méretek
Négyszögletes - 0,189" x 0,138" előlap (4,80mm x 3,50mm)
Tűrés
±10%