HG16-030-AB-00
DigiKey raktári szám
563-HG16-030-AB-00-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
HG16-030-AB-00
Leírás
12V DC PLANETARY GEAR MOTOR, 310
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Egyenáramú motor Fogaskerékmotor 310ford./perc 12VDC
Kategória
Névleges nyomaték (oz-in / mNm)
3,54 / 25
Gyártó
Nidec Components
Méretek
Kerek - 0,630" átmérő (16,00mm)
Sorozat
Tengely átmérője
0,118" (3,00mm)
Csomagolás
Doboz
Hossz (tengely és csapágy)
0,394" (10,00mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítőfuratok közötti távolság
0,433" (11,00mm)
Típus
Egyenáramú motor
Végződtetés módja
vezetékek
Funkció
Fogaskerékmotor
Fordulatszám-csökkentési arány
30
Névleges feszültség
12VDC