CT-94EZ502 nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Nidec Components
Raktáron: 1 200
Adatlap
5 kOhms 0,5W, 1/2W NYÁK érintkezők Furatszerelt Trimmer potenciométer Cermet 18.0 fordulat Oldalt állítható
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
CT-94EZ502
DigiKey raktári szám
563-CT-94EZ502-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CT-94EZ502
Leírás
TRIMMER 5K OHM 0.5W PC PIN SIDE
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
CT-94EZ502 modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Potenciométer típusa
Oldalt állítható
Ellenállás
5 kOhms
Teljesítmény (Watt)
0,5W, 1/2W
Méretek
Négyszögletes - 0,378" x 0,189" előlap (9,60mm x 4,80mm)
Tűrés
±10%