CT-6EX103
DigiKey raktári szám
563-CT-6EX103-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CT-6EX103
Leírás
TRIMMER 10K OHM 0.5W PC PIN SIDE
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 kOhms 0,5W, 1/2W NYÁK érintkezők Furatszerelt Trimmer potenciométer Cermet 1.0 fordulat Oldalt állítható
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CT-6EX103 modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Gyártó
Nidec Components
Fordulatok száma
1.0
Sorozat
Potenciométer típusa
Oldalt állítható
Csomagolás
Ömlesztve
Ellenállás anyaga
Cermet
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Furatszerelt
Ellenállás
10 kOhms
Végződtetés módja
NYÁK érintkezők
Teljesítmény (Watt)
0,5W, 1/2W
Méretek
Négyszögletes - 0,323" x 0,276" előlap (8,20mm x 7,00mm)
Tűrés
±10%