UVZ1H331MPD1TD | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | UVZ1H331MPD1TD |
Leírás | CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL TH |
Gyártói standard átfutási idő | 21 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 330 µF 50 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, fémdoboz 2000 óra / 105°C |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | UVZ1H331MPD1TD modellek |
Kategória | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 105°C |
Gyrt. | Polaritás Poláris |
Sorozat | Felhasználás |
Csomagolás Vágott szalag (CT) Szalag dobozban (TB) | Búgóáram (alacsony frekvencián) 410 mA @ 120 Hz |
Alkatrész státusza Aktív | Kivezetések közötti távolság 0,197" (5,00mm) |
Kapacitás | Méretek 0,394" átmérő (10,00mm) |
Tűrés ±20% | Max. magasság (beültetve) 0,689" (17,50mm) |
Névleges feszültség 50 V | Rögzítés módja |
Élettartam / hőmérséklet 2000 óra / 105°C | Tokozás Radiális, fémdoboz |