UVR1E102MPD
Doctor Capacitor Episode Two: Terms
UVR1E102MPD
DigiKey raktári szám
493-1065-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
UVR1E102MPD
Leírás
CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1000 µF 25 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, fémdoboz 2000 óra / 85°C
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
UVR1E102MPD modellek
Kategória
Polaritás
Poláris
Gyrt.
Felhasználás
Sorozat
Búgóáram (alacsony frekvencián)
960 mA @ 120 Hz
Csomagolás
Ömlesztve
Búgóáram (magas frekvencián)
1.104 A @ 10 kHz
Alkatrész státusza
Aktív
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)
Kapacitás
Méretek
0,394" átmérő (10,00mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,866" (22,00mm)
Névleges feszültség
25 V
Rögzítés módja
Élettartam / hőmérséklet
2000 óra / 85°C
Tokozás
Radiális, fémdoboz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C