UUL1H100MCL1GS
DigiKey raktári szám
493-9520-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
493-9520-1-ND - Vágott szalag (CT)
493-9520-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
UUL1H100MCL1GS
Leírás
CAP ALUM 10UF 20% 50V SMD
Gyártói standard átfutási idő
29 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 µF 50 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 5000 óra / 105°C
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
UUL1H100MCL1GS modellek
Kategória
Polaritás
Poláris
Gyrt.
Minősítések
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Búgóáram (alacsony frekvencián)
30 mA @ 120 Hz
Alkatrész státusza
Aktív
Búgóáram (magas frekvencián)
45 mA @ 10 kHz
Kapacitás
Méretek
0,248" átmérő (6,30mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,240" (6,10mm)
Névleges feszültség
50 V
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,260" H. x 0,260" Sz. (6,60mm x 6,60mm)
Élettartam / hőmérséklet
5000 óra / 105°C
Rögzítés módja
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C