UPJ1J681MHD
DigiKey raktári szám
493-11090-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
UPJ1J681MHD
Leírás
CAP ALUM 680UF 20% 63V RADIAL TH
Vevői azonosító
Részletes leírás
680 µF 63 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, fémdoboz 5000 óra / 105°C
EDA / CAD modellek
UPJ1J681MHD modellek
Búgóáram (alacsony frekvencián)
1.7 A @ 120 Hz
Búgóáram (magas frekvencián)
2.05 A @ 10 kHz
Impedancia
43 mOhms
Kapacitás
Kivezetések közötti távolság
0,295" (7,50mm)
Tűrés
±20%
Méretek
0,630" átmérő (16,00mm)
Névleges feszültség
63 V
Max. magasság (beültetve)
1,299" (33,00mm)
Élettartam / hőmérséklet
5000 óra / 105°C
Rögzítés módja
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C