UKL1C220KDDANA
DigiKey raktári szám
493-15350-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
UKL1C220KDDANA
Leírás
CAP ALUM 22UF 10% 16V RADIAL TH
Vevői azonosító
Részletes leírás
22 µF 16 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, fémdoboz 1000 óra / 105°C
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
UKL1C220KDDANA modellek
Kategória
Polaritás
Poláris
Gyrt.
Felhasználás
Sorozat
Búgóáram (alacsony frekvencián)
85 mA @ 120 Hz
Csomagolás
Ömlesztve
Búgóáram (magas frekvencián)
170 mA @ 10 kHz
Alkatrész státusza
Elavult
Kivezetések közötti távolság
0,079" (2,00mm)
Kapacitás
Méretek
0,197" átmérő (5,00mm)
Tűrés
±10%
Max. magasság (beültetve)
0,472" (12,00mm)
Névleges feszültség
16 V
Rögzítés módja
Élettartam / hőmérséklet
1000 óra / 105°C
Tokozás
Radiális, fémdoboz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C