UCY2D470MHD3TO
DigiKey raktári szám
493-4808-1-ND - Vágott szalag (CT)
493-4808-3-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
UCY2D470MHD3TO
Leírás
CAP ALUM 47UF 20% 200V RADIAL TH
Gyártói standard átfutási idő
28 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
47 µF 200 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, fémdoboz 12000 óra / 105°C
EDA / CAD modellek
UCY2D470MHD3TO modellek
Búgóáram (alacsony frekvencián)
490 mA @ 120 Hz
Csomagolás
Vágott szalag (CT)
Szalag dobozban (TB)
Búgóáram (magas frekvencián)
980 mA @ 100 kHz
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)
Kapacitás
Méretek
0,492" átmérő (12,50mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,846" (21,50mm)
Névleges feszültség
200 V
Rögzítés módja
Élettartam / hőmérséklet
12000 óra / 105°C
Tokozás
Radiális, fémdoboz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C