UCS2E470MHD1TO | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | UCS2E470MHD1TO |
Leírás | CAP ALUM 47UF 20% 250V RADIAL TH |
Gyártói standard átfutási idő | 28 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 47 µF 250 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, fémdoboz 10000 óra / 105°C |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | UCS2E470MHD1TO modellek |
Kategória | Polaritás Poláris |
Gyrt. | Felhasználás |
Sorozat | Búgóáram (alacsony frekvencián) 490 mA @ 120 Hz |
Csomagolás Vágott szalag (CT) Szalag dobozban (TB) | Búgóáram (magas frekvencián) 980 mA @ 100 kHz |
Alkatrész státusza Aktív | Kivezetések közötti távolság 0,197" (5,00mm) |
Kapacitás | Méretek 0,492" átmérő (12,50mm) |
Tűrés ±20% | Max. magasság (beültetve) 0,846" (21,50mm) |
Névleges feszültség 250 V | Rögzítés módja |
Élettartam / hőmérséklet 10000 óra / 105°C | Tokozás Radiális, fémdoboz |
Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 105°C |