UCS2E470MHD1TO
DigiKey raktári szám
493-13287-1-ND - Vágott szalag (CT)
493-13287-3-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
UCS2E470MHD1TO
Leírás
CAP ALUM 47UF 20% 250V RADIAL TH
Gyártói standard átfutási idő
28 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
47 µF 250 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, fémdoboz 10000 óra / 105°C
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
UCS2E470MHD1TO modellek
Kategória
Polaritás
Poláris
Gyrt.
Felhasználás
Sorozat
Búgóáram (alacsony frekvencián)
490 mA @ 120 Hz
Csomagolás
Vágott szalag (CT)
Szalag dobozban (TB)
Búgóáram (magas frekvencián)
980 mA @ 100 kHz
Alkatrész státusza
Aktív
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)
Kapacitás
Méretek
0,492" átmérő (12,50mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,846" (21,50mm)
Névleges feszültség
250 V
Rögzítés módja
Élettartam / hőmérséklet
10000 óra / 105°C
Tokozás
Radiális, fémdoboz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C